Kontakt os

Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte Trolle Care. Brug gerne kontaktformularen i bunden af siden, eller send en e-mail til én af os herunder. Så vender vi tilbage til dig, så hurtigt vi kan.

Antonio Delfilippi – Jurist
Driftschef, OP-Samarbejde Kommune
antonio@trollecare.dk

Jill Trolle – Sygeplejerske & Kommunikation
Adm. Direktør
jill@trollecare.dk

Sarah Voss – Sygeplejerske
Kundechef
sarah@trollecare.dk

Børge Holse – Datamatiker
IT ansvarlig

Anette Stampe Sørensen – Økonom & revisor
Økonomiansvarlig
Finans@trollecare.dk

Jacob Stener – Sygeplejerske & Klinisk vejleder
Kvalitetschef
jjs@trollecare.dk

Marie Ingemann Aamodt – Fysioterapeut
Udviklingskoordinator
marie.aamodt@trollecare.dk

Danielle Albrecht
HR & Administrationschef
danielle@trollecare.dk

Carine Juul Castenschiold
Receptionist
cjc@trollecare.dk

Iben Friis Møller – Sygeplejerske
Teamkoordinator
Laila Hentzen Tordrup – Master Planner &
Lønbogholder
Jette Gaardhøje – Plejehjemsassistent
Teamkoordinator VEST
To top