Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte Trolle Care. Brug gerne kontaktformularen i bunden af siden, eller send en e-mail til én af os herunder. Så vender vi tilbage til dig, så hurtigt vi kan.

Antonio Delfilippi – Jurist
Driftschef og OP-samarbejde
antonio@trollecare.dk

Jill Trolle – Sygeplejerske
Adm. direktør
jill@trollecare.dk

Sarah Voss – sygeplejerske
Kundeservice & Planlægning
sarah@trollecare.dk

Stine Thomasen – Sygeplejerske
Kvalitet
stine@trollecare.dk

Katri Søgaard – sygeplejerske
Kundechef – Øvrige Danmark & BtB
katri@trollecare.dk

Niclas Stokbro Pedersen – revisor
Økonomi
finans@trollecare.dk

Rikke Lyse BA i fransk/engelsk/økonomi
HR & Administration
rikke@trollecare.dk

Billede af et kamera med teksten fotografen er på vej

Jacob Mouritzon – Sygeplejerske
OP-Samarbejde Region

Trollecare logo

Trolle Care
Svanemøllevej 58
DK 2900 Hellerup

Tlf. +45 7027 2034

Vi dækker hele landet

Styrelsen for Patientsikkerhed
Dansk Industri logo
GDPR lovgivning logo