Antonio Delfilippi
Jurist & Driftschef, OP Samarbejde.
antonio@trollecare.dk

Jill Trolle
Sygeplejerske & Adm. Dir.
jill@trollecare.dk

Maria Wivel
Sygeplejerske, Kvalitets og udviklingschef.
maria@trollecare.dk

Sanne Olsen
HR & Økonomichef.
sanne@trollecare.dk

Sofie Dines Jensen
Sygeplejerske, planlægnings og kundeservicechef.
sofie@trollecare.dk

Trolle Care
Svanemøllevej 58
DK 2900 Hellerup

Tlf. +45 7027 2034

– Vi dækker hele landet

Kontakt os

Jill Trolle, Sygeplejerske, direktør
Mail: jill@trollecare.dk

Sanne Olsen, Controller
Mail: sanne@trollecare.dk

Pernille Kromann Sams, Sygeplejerske, kvalitetschef
Mail: pernille@trollecare.dk

Sofie Diness Jensen, Sygeplejerske, planlægger & Kundeservicechef
Mail: sofie@trollecare.dk

Anja M. Dreier, Gruppeleder, pædagog
Mail: anja@trollecare.dk